Arçelik Kombi Servisi

arcelik-kombi-servisi

Arçelik markasına yakışır kalitede kombi tamiri, kombi bakımı, kombi servisi hizmetlerini gebze geneli tüm semtlere darıca, çayırova. gebze merkez, tuzla ve izmit gibi her noktaya donanımlı gezici servis ekiplerimiz ile en hızlı hizmeti ulaştırıyoruz. Arçelik kombinin dış yüzeyini yanıcı, parlayıcı ve aşındırıcı kimyasallar kullanmadan, nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz. Temizlik esnasında kombinin elektrik bağlantısını kesmeyi unutmayın. Arçelik kombinin iç temizliği için lütfen bizi arayın 0216 392 05 77

Arçelik Kombi su, doğal gaz ve elektrik parçaları karmaşıktır. Güvenlik, tasarruf ve çıkabilecek arızaların önlenmesi için kombinize her yıl mutlaka kombi bakımı yaptırmalısınız. Periyodik bakımda kombinizin tüm emniyet kontrolleri yapılır. Yanma odası, brülör, elektrot testleri ve kalorifer filtresi temizliği de yapılır. Arçelik Kombinin daha verimli ve tasarruflu çalışması sağlanır.

Arçelik Kombi, evinizin yalıtım durumu, metrekaresi ve petek uzunlukları dikkate alınarak seçilmelidir. Enerjiyi tasarruflu tükettikleri ve daha verimli kullanıldıkları için günümüzde genellikle yoğuşmalı kombiler tercih edilmektedir. Ama yoğuşmalı kombiler ile hermetik kombiler arasındaki fiyat farkı yüksek olması kombi kullanıcılarını hermetik kombilere yönlendirmektedir. Metre karesi küçük olan ve atık gaz tahliyesi için gelişmiş baca bağlantısı bulunan mekanlar da hermetik kombi tercih sebebidir. Büyük, uzun petekleri olan ve ısı yalıtımı olmayan konutlar için yoğuşmalı kombi daha doğru bir tercih olur.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir