arcelikbuzdolabi

Arçelik Buzdolabı servisi

 

Gebze Arçelik Servisi olarak markanın her model buzdolabına en kaliteli teknik servis hizmetini sunuyoruz.Buzdolabı gibi evlerimizin veya yaşam ortamlarının demirbaşı olmayı başarmış bir ürün arızalandığı zaman çok dikkatlice tamir bakımı yapılmalıdır. Profesyonel teknik servis ekiplerimiz ile haftanın 7 günü ve günün 24 saati en kaliteli servis hizmetini en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.0216 392 05 77 çözüm merkezimizi aramanız yeterlidir. Uzman teknik servis ekiplerimiz en kısa sürede arızalı olan buzdolabınızı mümkün ise yerinde değilse merkezimize getirerek tamir bakımını gerçekleştirmektedir.

Buzdolabı çalışmıyor.

 • Buzdolabına elektrik gitmiyor ise buzdolabının fişini kontrol ediniz. Fişi taktığınız prizde elektrik var mı kontrol ediniz.
 • Buzdolabına giden elektrik prizini ve bağlı bulunduğu sigortayı kontrol ediniz.
 • Şarteller atmış olabilir.

Soğutucu bölmesinin (MULTI ZONE, COOL CONTROL ve FLEXI ZONE) yan duvarında terleme.

 • Buzdolabını ortam sıcaklığının 10 °C’nin altına düştüğü mekanlara kurmayın.
 • Buzdolabının kapısını çok sık açıp kapatmayın. Kapağın sık açılması terleme yaptırır.
 • Buzdolabının bulunduğu ortam çok nemlidir. çok nemli ortamlar buzdolabınızı etkiler.

Buzdolabı Kompresörü çalışmıyor

Buzdolabının kompresörü arıza yaptıysa buzdolabı çalışmayacaktır ve en pahalı yedek parçası kompresördür.

Buzdolabının soğutma ayarını düzgün yaptığınızdan eminseniz ve buzdolabı soğutma yapmıyorsa kombpresörü arızalıdır.

 

Yaklaşık 6 dakika sonra buzdolabı çalışmaya başlayacaktır. Bu süre sonunda buzdolabı çalışmaya başlamamışsa Arçelik buzdolabı servisi çağırın.

 • Buz çözme devresindedir. Tam otomatik buz çözme yapan bir buzdolabı için bu normaldir. Buz çözme döngüsü periyodik olarak gerçekleşir.
 • Sıcaklık ayarları doğru yapılmamıştır. Uygun sıcaklık ayarını seçin.

Arçelik Buzdolabı

 • No Frost Buzdolabı
 • Gardrop Tipi Buzdolabı
 • Çift Kapılı Buzdolabı
 • Tek Kapılı Buzdolabı
 • Tezgah Altı Buzdolabı

 

arcelik-servis-gebze

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz eşya servisi konusunda garantili, hızlı ve kaliteli çözüm üretmeyi hedef edinen Tekler Teknik senelerin verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış teknik servis kadrosu ile Gebze’de hizmetinizde. Orjinal yedek parça kullanmanın verdiği avantaj ve teknik servis kadromuzun profesyonelliği ile yapmış olduğumuz işlemlere ve değiştirdiğimiz yedek parçaya bir yıl garanti veriyoruz.

Arçelik beyaz eşyalarınızda bir arıza bir arıza ile karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken 0216 392 05 77 numaralı çözüm merkezimizi aramaktır. Çözüm merkezimiz problemin kaynağını öğrenmek için gerekli soruları sorar ve bilgileri alıp ilgili teknik servis ekibine ulaştırır. Arçelik Beyaz eşya servisi işinde uzman teknik servis ekiplerimiz ile yapacağınız görüşmede cihazın problemini tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir.

Sonuç olarak sorun telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servis ekiplerimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde tamirini yapmak için gereken olası bazı yedek parçalar ile size ulaşır. Problemin en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini size söyler. Sizin onayınızla çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.
Arçelik kullanıcılarına daha hızlı hizmet ulaştırmak için düzenli olarak servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapıyoruz. Bu sebep ile görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen görüş ve önerileriniz çözüm merkezimize bildiriniz. Bildirdiğiniz tüm konular uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle incelenmektedir.

Garantili Gebze Arçelik Servis olarak siz değerli Arçelik kullanıcılarına daha hızlı hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz.