cayirovaarcelik

Çayırova Arçelik Servisi

Çayırova Arçelik servis hizmeti konusunda garantili, hızlı ve kaliteli çözümler sunmayı hedef edinen Teknik Servis Ekiplerimiz senelerin kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimi ile alanında uzmanlaşarak Kocaeli geneli hizmetinizdedir. Orjinal yedek parça kullanmamızın sağladığı avantaj ve ekiplerimizin uzmanlığı ile 1 yıl garanti veriyoruz.  Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken 0216 392 05 77 numaralı çözüm merkezimize ulaşıp servis kaydı açtırmaktır. Çözüm merkezimize sorunu tarif etmeniz devamında en yakın ekibimiz sizin ile iletişime geçecektir. En hızlı şekilde gün içinde sorununuz çözüme ulaştırılacaktır.

Beyaz eşya servisi konusunda profesyonel teknik ekiplerimiz  ile yapacağınız telefon görüşmesinde problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. Devamında problem telefon görüşmesi ile çözülemiyorsa donanımlı gezici servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde tamiri için kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar. Onaylanan çözüm kapsamında arızaya müdahale yapılıp hızla giderilir.

iletisimSizlere en hızlı hizmeti verebilmek için sürekli olarak servis ağımızı genişletiyoruz ve teknolojik alt yapımızı geliştiriyoruz. Prensip olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sizlere ulaştırmayı hedef edinmiş olan Çayırova Arçelik Servisi, sizlere daha iyi hizmet vermek için geniş orjinal yedek parça stoğu bulundurmaktadır.

Garantili Çayırova Arçelik Servis Hizmeti
Tekler Teknik olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli iyileştirme ve geliştirme içindeyiz. Bu kapsamda
Çayırova bölgesindeki Arçelik beyaz eşya ürünlerinin tamir bakım servis hizmeti ve yedek parçası 1 yıl garantili olarak verilir.

Çayırova Arçelik Buzdolabı Servisi
Çayırova Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Çayırova Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Çayırova Arçelik Kombi Servisi
Çayırova Arçelik Fırın Aletleri Servisi