arcelik-servis-gebze

Gebze Arçelik Servisi

Gebze arçelik servisi insanların günlük yaşamında kullandığı demirbaş olan beyaz eşyalarının tamir bakım işleri için teknik servis desteği vermektedir. Yaptığımız servislerde garantili ve orjinal yedek parça kullanıp 1 yıl garanti kapsamında sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Kocaeli ilinde her ilçede ve gebze geneli her noktaya hizmet veren profesyonel ekiplerimiz aynı gün içinde arızalı olan televizyon, buzdolabı, elektrik süpürgesi, bulaşık makinası, çamaşır makinası, fırın gibi demirbaşlarınıza çözüm sunmaya devam ediyoruz. Arçelik gebze servisi çamaşır makinesi, buzdolabı, yazar kasa, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, ankastre seti, kombi gibi ürünlerinize gerektiğinde yerinde gerektiğinde merkezimizde  tamir bakım işlemlerini yapıp sağlam olarak geri teslim ediyoruz. Tekler Teknik Servis yaklaşık 13 yılı aşkın süredir sizlerle hizmet vermektedir. Çözüm merkezimizi 0216 392 05 77 aramanız yeterlidir. Arızalanan beyaz eşyalarınıza tek güvenilir servis sizlerin yanında olamaya devam ediyor. arcelik gebze servisi, gebzede arcelik servisi, gebze arçelik servis telefonu, gebze arçelikiletisim

Gün be gün çığ gibi büyüyen bir potansiyele sahip olup ve arçelik,beko,altus markalarına ve modeline beyaz eşya, kombi, klima teknik servis hizmetinde hızla yol almaktayız. Haftanın her günü, günün her saati arızalara çözüm üretiyoruz. Çözüm Merkezimize servis kaydı bıraktığınız anda adresinize en yakın  donanımlı profesyonel teknik servis ekibimiz adresinize yönlendiriliyor ve aynı gün içinde arızalı ürünün tamirini bakımını ve onarımını yapıyoruz.

Yetkili bilgiye sahip olan profesyonel ekibimiz yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir. Yaptığı işe güvenen ekiplerimiz en kaliteli servis hizmetini en uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırıyor. Tarafımızdan degiştirilen yedek parça ve onarımı yapılan tüm yedek parçalar 1 sene süreyle garanti altına alınmaktadır. Gebze Arçelik Servisi gönül rahatlığıyla gebze bölgesinde beyaz eşyaların için çağırabilirsiniz. Senelerin kazandırdığı tecrübe ile çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi, klima, splint klima, salon tipi klima, fırınlı ocak,set üstü ocak, kahve makinesi, ocak enjektör dönüşümü, davlumbaz,aspiratör gibi ürünleriniz için çözüm merkezimizi 0216 392 05 77 tercih edin. Gebzse arçelik servisi 0216 392 05 77 çözüm merkezimiz 7/24 hizmetindedir.

gebze arçelik servis, arçelik servis gebze,