arcelikbuzdolabi

Arçelik Buzdolabı servisi

 

Gebze Arçelik Servisi olarak markanın her model buzdolabına en kaliteli teknik servis hizmetini sunuyoruz.Buzdolabı gibi evlerimizin veya yaşam ortamlarının demirbaşı olmayı başarmış bir ürün arızalandığı zaman çok dikkatlice tamir bakımı yapılmalıdır. Profesyonel teknik servis ekiplerimiz ile haftanın 7 günü ve günün 24 saati en kaliteli servis hizmetini en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.0216 392 05 77 çözüm merkezimizi aramanız yeterlidir. Uzman teknik servis ekiplerimiz en kısa sürede arızalı olan buzdolabınızı mümkün ise yerinde değilse merkezimize getirerek tamir bakımını gerçekleştirmektedir.

Buzdolabı çalışmıyor.

 • Buzdolabına elektrik gitmiyor ise buzdolabının fişini kontrol ediniz. Fişi taktığınız prizde elektrik var mı kontrol ediniz.
 • Buzdolabına giden elektrik prizini ve bağlı bulunduğu sigortayı kontrol ediniz.
 • Şarteller atmış olabilir.

Soğutucu bölmesinin (MULTI ZONE, COOL CONTROL ve FLEXI ZONE) yan duvarında terleme.

 • Buzdolabını ortam sıcaklığının 10 °C’nin altına düştüğü mekanlara kurmayın.
 • Buzdolabının kapısını çok sık açıp kapatmayın. Kapağın sık açılması terleme yaptırır.
 • Buzdolabının bulunduğu ortam çok nemlidir. çok nemli ortamlar buzdolabınızı etkiler.

Buzdolabı Kompresörü çalışmıyor

Buzdolabının kompresörü arıza yaptıysa buzdolabı çalışmayacaktır ve en pahalı yedek parçası kompresördür.

Buzdolabının soğutma ayarını düzgün yaptığınızdan eminseniz ve buzdolabı soğutma yapmıyorsa kombpresörü arızalıdır.

 

Yaklaşık 6 dakika sonra buzdolabı çalışmaya başlayacaktır. Bu süre sonunda buzdolabı çalışmaya başlamamışsa Arçelik buzdolabı servisi çağırın.

 • Buz çözme devresindedir. Tam otomatik buz çözme yapan bir buzdolabı için bu normaldir. Buz çözme döngüsü periyodik olarak gerçekleşir.
 • Sıcaklık ayarları doğru yapılmamıştır. Uygun sıcaklık ayarını seçin.

Arçelik Buzdolabı

 • No Frost Buzdolabı
 • Gardrop Tipi Buzdolabı
 • Çift Kapılı Buzdolabı
 • Tek Kapılı Buzdolabı
 • Tezgah Altı Buzdolabı

 

arcelik-servis-gebze

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz eşya servisi konusunda garantili, hızlı ve kaliteli çözüm üretmeyi hedef edinen Tekler Teknik senelerin verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış teknik servis kadrosu ile Gebze’de hizmetinizde. Orjinal yedek parça kullanmanın verdiği avantaj ve teknik servis kadromuzun profesyonelliği ile yapmış olduğumuz işlemlere ve değiştirdiğimiz yedek parçaya bir yıl garanti veriyoruz.

Arçelik beyaz eşyalarınızda bir arıza bir arıza ile karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken 0216 392 05 77 numaralı çözüm merkezimizi aramaktır. Çözüm merkezimiz problemin kaynağını öğrenmek için gerekli soruları sorar ve bilgileri alıp ilgili teknik servis ekibine ulaştırır. Arçelik Beyaz eşya servisi işinde uzman teknik servis ekiplerimiz ile yapacağınız görüşmede cihazın problemini tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir.

Sonuç olarak sorun telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servis ekiplerimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde tamirini yapmak için gereken olası bazı yedek parçalar ile size ulaşır. Problemin en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini size söyler. Sizin onayınızla çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.
Arçelik kullanıcılarına daha hızlı hizmet ulaştırmak için düzenli olarak servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapıyoruz. Bu sebep ile görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen görüş ve önerileriniz çözüm merkezimize bildiriniz. Bildirdiğiniz tüm konular uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle incelenmektedir.

Garantili Gebze Arçelik Servis olarak siz değerli Arçelik kullanıcılarına daha hızlı hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz.

arcelik-servis-gebze

Gebze Arçelik Servisi

Gebze arçelik servisi insanların günlük yaşamında kullandığı demirbaş olan beyaz eşyalarının tamir bakım işleri için teknik servis desteği vermektedir. Yaptığımız servislerde garantili ve orjinal yedek parça kullanıp 1 yıl garanti kapsamında sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Kocaeli ilinde her ilçede ve gebze geneli her noktaya hizmet veren profesyonel ekiplerimiz aynı gün içinde arızalı olan televizyon, buzdolabı, elektrik süpürgesi, bulaşık makinası, çamaşır makinası, fırın gibi demirbaşlarınıza çözüm sunmaya devam ediyoruz. Arçelik gebze servisi çamaşır makinesi, buzdolabı, yazar kasa, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, ankastre seti, kombi gibi ürünlerinize gerektiğinde yerinde gerektiğinde merkezimizde  tamir bakım işlemlerini yapıp sağlam olarak geri teslim ediyoruz. Tekler Teknik Servis yaklaşık 13 yılı aşkın süredir sizlerle hizmet vermektedir. Çözüm merkezimizi 0216 392 05 77 aramanız yeterlidir. Arızalanan beyaz eşyalarınıza tek güvenilir servis sizlerin yanında olamaya devam ediyor. arcelik gebze servisi, gebzede arcelik servisi, gebze arçelik servis telefonu, gebze arçelikiletisim

Gün be gün çığ gibi büyüyen bir potansiyele sahip olup ve arçelik,beko,altus markalarına ve modeline beyaz eşya, kombi, klima teknik servis hizmetinde hızla yol almaktayız. Haftanın her günü, günün her saati arızalara çözüm üretiyoruz. Çözüm Merkezimize servis kaydı bıraktığınız anda adresinize en yakın  donanımlı profesyonel teknik servis ekibimiz adresinize yönlendiriliyor ve aynı gün içinde arızalı ürünün tamirini bakımını ve onarımını yapıyoruz.

Yetkili bilgiye sahip olan profesyonel ekibimiz yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir. Yaptığı işe güvenen ekiplerimiz en kaliteli servis hizmetini en uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırıyor. Tarafımızdan degiştirilen yedek parça ve onarımı yapılan tüm yedek parçalar 1 sene süreyle garanti altına alınmaktadır. Gebze Arçelik Servisi gönül rahatlığıyla gebze bölgesinde beyaz eşyaların için çağırabilirsiniz. Senelerin kazandırdığı tecrübe ile çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi, klima, splint klima, salon tipi klima, fırınlı ocak,set üstü ocak, kahve makinesi, ocak enjektör dönüşümü, davlumbaz,aspiratör gibi ürünleriniz için çözüm merkezimizi 0216 392 05 77 tercih edin. Gebzse arçelik servisi 0216 392 05 77 çözüm merkezimiz 7/24 hizmetindedir.

gebze arçelik servis, arçelik servis gebze,