cayirovaarcelik

Çayırova Arçelik Servisi

Çayırova Arçelik servis hizmeti konusunda garantili, hızlı ve kaliteli çözümler sunmayı hedef edinen Teknik Servis Ekiplerimiz senelerin kazandırdığı tecrübe ve bilgi birikimi ile alanında uzmanlaşarak Kocaeli geneli hizmetinizdedir. Orjinal yedek parça kullanmamızın sağladığı avantaj ve ekiplerimizin uzmanlığı ile 1 yıl garanti veriyoruz.  Herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken 0216 392 05 77 numaralı çözüm merkezimize ulaşıp servis kaydı açtırmaktır. Çözüm merkezimize sorunu tarif etmeniz devamında en yakın ekibimiz sizin ile iletişime geçecektir. En hızlı şekilde gün içinde sorununuz çözüme ulaştırılacaktır.

Beyaz eşya servisi konusunda profesyonel teknik ekiplerimiz  ile yapacağınız telefon görüşmesinde problemi tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir. Devamında problem telefon görüşmesi ile çözülemiyorsa donanımlı gezici servisimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde tamiri için kapınıza kadar gelir. Sorunun en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini sunar. Onaylanan çözüm kapsamında arızaya müdahale yapılıp hızla giderilir.

iletisimSizlere en hızlı hizmeti verebilmek için sürekli olarak servis ağımızı genişletiyoruz ve teknolojik alt yapımızı geliştiriyoruz. Prensip olarak kaliteli hizmeti hızlı ve uygun fiyatla sizlere ulaştırmayı hedef edinmiş olan Çayırova Arçelik Servisi, sizlere daha iyi hizmet vermek için geniş orjinal yedek parça stoğu bulundurmaktadır.

Garantili Çayırova Arçelik Servis Hizmeti
Tekler Teknik olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli iyileştirme ve geliştirme içindeyiz. Bu kapsamda
Çayırova bölgesindeki Arçelik beyaz eşya ürünlerinin tamir bakım servis hizmeti ve yedek parçası 1 yıl garantili olarak verilir.

Çayırova Arçelik Buzdolabı Servisi
Çayırova Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
Çayırova Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
Çayırova Arçelik Kombi Servisi
Çayırova Arçelik Fırın Aletleri Servisi

arcelikbuzdolabi

Arçelik Buzdolabı servisi

 

Gebze Arçelik Servisi olarak markanın her model buzdolabına en kaliteli teknik servis hizmetini sunuyoruz.Buzdolabı gibi evlerimizin veya yaşam ortamlarının demirbaşı olmayı başarmış bir ürün arızalandığı zaman çok dikkatlice tamir bakımı yapılmalıdır. Profesyonel teknik servis ekiplerimiz ile haftanın 7 günü ve günün 24 saati en kaliteli servis hizmetini en hızlı şekilde ulaştırıyoruz.0216 392 05 77 çözüm merkezimizi aramanız yeterlidir. Uzman teknik servis ekiplerimiz en kısa sürede arızalı olan buzdolabınızı mümkün ise yerinde değilse merkezimize getirerek tamir bakımını gerçekleştirmektedir.

Buzdolabı çalışmıyor.

 • Buzdolabına elektrik gitmiyor ise buzdolabının fişini kontrol ediniz. Fişi taktığınız prizde elektrik var mı kontrol ediniz.
 • Buzdolabına giden elektrik prizini ve bağlı bulunduğu sigortayı kontrol ediniz.
 • Şarteller atmış olabilir.

Soğutucu bölmesinin (MULTI ZONE, COOL CONTROL ve FLEXI ZONE) yan duvarında terleme.

 • Buzdolabını ortam sıcaklığının 10 °C’nin altına düştüğü mekanlara kurmayın.
 • Buzdolabının kapısını çok sık açıp kapatmayın. Kapağın sık açılması terleme yaptırır.
 • Buzdolabının bulunduğu ortam çok nemlidir. çok nemli ortamlar buzdolabınızı etkiler.

Buzdolabı Kompresörü çalışmıyor

Buzdolabının kompresörü arıza yaptıysa buzdolabı çalışmayacaktır ve en pahalı yedek parçası kompresördür.

Buzdolabının soğutma ayarını düzgün yaptığınızdan eminseniz ve buzdolabı soğutma yapmıyorsa kombpresörü arızalıdır.

 

Yaklaşık 6 dakika sonra buzdolabı çalışmaya başlayacaktır. Bu süre sonunda buzdolabı çalışmaya başlamamışsa Arçelik buzdolabı servisi çağırın.

 • Buz çözme devresindedir. Tam otomatik buz çözme yapan bir buzdolabı için bu normaldir. Buz çözme döngüsü periyodik olarak gerçekleşir.
 • Sıcaklık ayarları doğru yapılmamıştır. Uygun sıcaklık ayarını seçin.

Arçelik Buzdolabı

 • No Frost Buzdolabı
 • Gardrop Tipi Buzdolabı
 • Çift Kapılı Buzdolabı
 • Tek Kapılı Buzdolabı
 • Tezgah Altı Buzdolabı

 

arceliklima

Arçelik Klima Servisi

Konforlu Hayat için Arçelik Klimalar

Dünden bugüne baktığımız da Klimalar hayatımızın demirbaşları olmuştur. Son senelerde iklim değişiklikleri ile beraber daha da bir önem kazanmıştır. Yazın sıcaklar bastırdığında yaşamı olumsuz etkileyen sıcaklardan korunmak için klima kullanımı hat seviyeye çıkmıştır. İş yerlerinde kullanıldığı gibi artık her evin vazgeçilmezi olmayı başarmıştır. Yazın sıcağında yeni doğan bebeklerin dahi konforunu klima ile sağlıyoruz. Arçelik klimalar değişik sebeplerden duyulan ihtiyacı karşılamak için sürekli gelişip yeni modeller üretmektedir.
Konforunuzu ve sağlığınız için vazgeçilmez olan arçelik klimaları uzun süreli, tasarruflu ve sağlıklı kullanmak için muhakkak ki yılda bir kez bakımını yaptırınız. Klimayı kışın ısınmak için de kullanıyorsanız yılda 2 kez klimanıza bakım ve temizlik yaptırınız. Arçelik klima servisi olarak gebze ve çevresi her noktaya en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Çözüm merkezimizi aramanız yeterlidir.

Gebze Arçelik Klima Servisi olarak klima teknolojisinin farkındayız ve yaşayabileceğiniz her türlü Arçelik klima sorununuz için yanınızdayız. Çözüm merkezimizi aramanız yeterlidir. Gün içinde arçelik klimanızın sorununa çözüm üretim tekrar sağlıklı çalışmasını sağlıyoruz.

Gebze klima servisi olarak en uygun fiyat ve orjinal yedek parça garantisi ile klima tamiri, klima bakımı, klima temizliği, klima servisi, klima taşıma işlemi gibi hizmetleri, profesyonel servis ekipleri ile bizden beklentilerinizi fazlasıyla size sunmaktayız.

arcelik-kombi-servisi

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik markasına yakışır kalitede kombi tamiri, kombi bakımı, kombi servisi hizmetlerini gebze geneli tüm semtlere darıca, çayırova. gebze merkez, tuzla ve izmit gibi her noktaya donanımlı gezici servis ekiplerimiz ile en hızlı hizmeti ulaştırıyoruz. Arçelik kombinin dış yüzeyini yanıcı, parlayıcı ve aşındırıcı kimyasallar kullanmadan, nemli bir bezle silerek temizleyebilirsiniz. Temizlik esnasında kombinin elektrik bağlantısını kesmeyi unutmayın. Arçelik kombinin iç temizliği için lütfen bizi arayın 0216 392 05 77

Arçelik Kombi su, doğal gaz ve elektrik parçaları karmaşıktır. Güvenlik, tasarruf ve çıkabilecek arızaların önlenmesi için kombinize her yıl mutlaka kombi bakımı yaptırmalısınız. Periyodik bakımda kombinizin tüm emniyet kontrolleri yapılır. Yanma odası, brülör, elektrot testleri ve kalorifer filtresi temizliği de yapılır. Arçelik Kombinin daha verimli ve tasarruflu çalışması sağlanır.

Arçelik Kombi, evinizin yalıtım durumu, metrekaresi ve petek uzunlukları dikkate alınarak seçilmelidir. Enerjiyi tasarruflu tükettikleri ve daha verimli kullanıldıkları için günümüzde genellikle yoğuşmalı kombiler tercih edilmektedir. Ama yoğuşmalı kombiler ile hermetik kombiler arasındaki fiyat farkı yüksek olması kombi kullanıcılarını hermetik kombilere yönlendirmektedir. Metre karesi küçük olan ve atık gaz tahliyesi için gelişmiş baca bağlantısı bulunan mekanlar da hermetik kombi tercih sebebidir. Büyük, uzun petekleri olan ve ısı yalıtımı olmayan konutlar için yoğuşmalı kombi daha doğru bir tercih olur.

 

arcelik-servis-gebze

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz eşya servisi konusunda garantili, hızlı ve kaliteli çözüm üretmeyi hedef edinen Tekler Teknik senelerin verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış teknik servis kadrosu ile Gebze’de hizmetinizde. Orjinal yedek parça kullanmanın verdiği avantaj ve teknik servis kadromuzun profesyonelliği ile yapmış olduğumuz işlemlere ve değiştirdiğimiz yedek parçaya bir yıl garanti veriyoruz.

Arçelik beyaz eşyalarınızda bir arıza bir arıza ile karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken 0216 392 05 77 numaralı çözüm merkezimizi aramaktır. Çözüm merkezimiz problemin kaynağını öğrenmek için gerekli soruları sorar ve bilgileri alıp ilgili teknik servis ekibine ulaştırır. Arçelik Beyaz eşya servisi işinde uzman teknik servis ekiplerimiz ile yapacağınız görüşmede cihazın problemini tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir.

Sonuç olarak sorun telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servis ekiplerimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde tamirini yapmak için gereken olası bazı yedek parçalar ile size ulaşır. Problemin en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini size söyler. Sizin onayınızla çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.
Arçelik kullanıcılarına daha hızlı hizmet ulaştırmak için düzenli olarak servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapıyoruz. Bu sebep ile görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen görüş ve önerileriniz çözüm merkezimize bildiriniz. Bildirdiğiniz tüm konular uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle incelenmektedir.

Garantili Gebze Arçelik Servis olarak siz değerli Arçelik kullanıcılarına daha hızlı hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz.

arcelik-servis-gebze

Gebze Arçelik Servisi

Gebze arçelik servisi insanların günlük yaşamında kullandığı demirbaş olan beyaz eşyalarının tamir bakım işleri için teknik servis desteği vermektedir. Yaptığımız servislerde garantili ve orjinal yedek parça kullanıp 1 yıl garanti kapsamında sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz. Kocaeli ilinde her ilçede ve gebze geneli her noktaya hizmet veren profesyonel ekiplerimiz aynı gün içinde arızalı olan televizyon, buzdolabı, elektrik süpürgesi, bulaşık makinası, çamaşır makinası, fırın gibi demirbaşlarınıza çözüm sunmaya devam ediyoruz. Arçelik gebze servisi çamaşır makinesi, buzdolabı, yazar kasa, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi, klima, televizyon, ankastre seti, kombi gibi ürünlerinize gerektiğinde yerinde gerektiğinde merkezimizde  tamir bakım işlemlerini yapıp sağlam olarak geri teslim ediyoruz. Tekler Teknik Servis yaklaşık 13 yılı aşkın süredir sizlerle hizmet vermektedir. Çözüm merkezimizi 0216 392 05 77 aramanız yeterlidir. Arızalanan beyaz eşyalarınıza tek güvenilir servis sizlerin yanında olamaya devam ediyor. arcelik gebze servisi, gebzede arcelik servisi, gebze arçelik servis telefonu, gebze arçelikiletisim

Gün be gün çığ gibi büyüyen bir potansiyele sahip olup ve arçelik,beko,altus markalarına ve modeline beyaz eşya, kombi, klima teknik servis hizmetinde hızla yol almaktayız. Haftanın her günü, günün her saati arızalara çözüm üretiyoruz. Çözüm Merkezimize servis kaydı bıraktığınız anda adresinize en yakın  donanımlı profesyonel teknik servis ekibimiz adresinize yönlendiriliyor ve aynı gün içinde arızalı ürünün tamirini bakımını ve onarımını yapıyoruz.

Yetkili bilgiye sahip olan profesyonel ekibimiz yedek parça ve işçilik garantisi vermektedir. Yaptığı işe güvenen ekiplerimiz en kaliteli servis hizmetini en uygun fiyatlar ile sizlere ulaştırıyor. Tarafımızdan degiştirilen yedek parça ve onarımı yapılan tüm yedek parçalar 1 sene süreyle garanti altına alınmaktadır. Gebze Arçelik Servisi gönül rahatlığıyla gebze bölgesinde beyaz eşyaların için çağırabilirsiniz. Senelerin kazandırdığı tecrübe ile çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi, klima, splint klima, salon tipi klima, fırınlı ocak,set üstü ocak, kahve makinesi, ocak enjektör dönüşümü, davlumbaz,aspiratör gibi ürünleriniz için çözüm merkezimizi 0216 392 05 77 tercih edin. Gebzse arçelik servisi 0216 392 05 77 çözüm merkezimiz 7/24 hizmetindedir.

gebze arçelik servis, arçelik servis gebze,