arcelik-servis-gebze

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik Beyaz eşya servisi konusunda garantili, hızlı ve kaliteli çözüm üretmeyi hedef edinen Tekler Teknik senelerin verdiği tecrübe ve alanında uzmanlaşmış teknik servis kadrosu ile Gebze’de hizmetinizde. Orjinal yedek parça kullanmanın verdiği avantaj ve teknik servis kadromuzun profesyonelliği ile yapmış olduğumuz işlemlere ve değiştirdiğimiz yedek parçaya bir yıl garanti veriyoruz.

Arçelik beyaz eşyalarınızda bir arıza bir arıza ile karşı karşıya kaldığınızda yapmanız gereken 0216 392 05 77 numaralı çözüm merkezimizi aramaktır. Çözüm merkezimiz problemin kaynağını öğrenmek için gerekli soruları sorar ve bilgileri alıp ilgili teknik servis ekibine ulaştırır. Arçelik Beyaz eşya servisi işinde uzman teknik servis ekiplerimiz ile yapacağınız görüşmede cihazın problemini tam anlamak için bazı kontroller yapmanız istenebilir.

Sonuç olarak sorun telefon desteği ile çözülemiyor ise gezici teknik servis ekiplerimiz arızalı beyaz eşyanızın yerinde tamirini yapmak için gereken olası bazı yedek parçalar ile size ulaşır. Problemin en doğru ve hızlı şekilde çözümü için alternatifleri ile beraber önerilerini size söyler. Sizin onayınızla çözüm kapsamında arıza hızla giderilir.
Arçelik kullanıcılarına daha hızlı hizmet ulaştırmak için düzenli olarak servis ağımızda iyileştirmeler ve geliştirmeler yapıyoruz. Bu sebep ile görüşleriniz bizim için önemlidir. Lütfen görüş ve önerileriniz çözüm merkezimize bildiriniz. Bildirdiğiniz tüm konular uzman kadromuz tarafından büyük bir titizlikle incelenmektedir.

Garantili Gebze Arçelik Servis olarak siz değerli Arçelik kullanıcılarına daha hızlı hizmet vermek için sürekli değişim ve dönüşüm içerisindeyiz.